Naša spoločnosť Jana Sopková - PPS* vznikla v roku 1994 v Košiciach ako jedna z prvých predajní s elektrickým ručným náradím.

*pozn. - PPS - Požičovňa, predaj, servis

Orientovali sme sa na predaj náradia dnes už neexistujúcej značky KANGO, ktorú zákazníci poznajú najmä ako výrobcu nezničiteľných búracích kladív. Od roku 1996 spolupracujeme s výhradným dovozcom značky Metabo - spoločnosťou Stamet s.r.o. Naša spolupráca pokračuje až dodnes a snažíme sa Vám prinášať to najkvalitnejšie nemecké náradie za rozumné a prijateľné ceny. Pre menej náročných klientov, pre ktorých je p rvoradá cena a nepotrebujú náradie najvyššej triedy sme náš sortiment doplnili o náradie značky Extol. Ide o tzv. "hobby line" v porovnaní kvalita-cena. Výrobca Extol však vyrába aj strednú triedu (Premium) a profi triedu (Industrial) za viac ako prijateľné ceny. Samozrejme spolupracujeme aj s ďalšími profi značkami ako Bosch a Makita.

K základnému predaju patrí samozrejme aj odborné poradenstvo v oblasti použitia a využitia možností jednotlivého ponúkaného náradia a príslušenstva. Aby sme dokonale uspokojili potreby našich zákazníkov, zriadili sme požičovňu náradia a tým odbremenili bežného človeka ale aj stavebné spoločnosti od potreby nakupovať náradie na jednorázové účely. Náradie v našej požičovni sa snažíme pravidelne rozširovať v rámci naších možností.

Spokojnosť s našimi službami prejavili ako malí-strední podnikatelia aj väčšie spoločnosti, čo je známkou kvality nielen našej práce ale aj výrobcu Metabo náradia. Predávaný sortiment Metabo, Bosch, Makita ale aj Extol atď je pravidelne prezentovaný na odborných výstavách a veľtrhoch po celom svete. Osobne je možné v dohodnutom termíne prezentovať vybrané ; náradie priamo u zákazníka alebo v našej predajni. Postupne sa snažíme vybudovať širšie možnosti predaja predávaného náradia a zveľadujeme prostredie, čomu nasvedčuje novootvorená predajňa (od roku 2006) a je v našom záujme zabezpečiť pre našich klientov pohodlný nákup pre správny výber náradia. Vďaka našej kvalite služieb a tovaru sme získali nových klientov, z ktorých mnohí sú stáli a zostali až dodnes.

Od roku 2018 pripravujeme pre naších zákazníkov prekvapenie - najmodernejšiu predajňu v Košiciach, kde nájdete pod jednou strechou veľký výber profi aj hobby stavebného náradia, príslušenstva, kompresorov, čerpadiel a vodární, ochranných pomôcok, doplnkov pre stavbárov až po servis.

PPS Centrum - Požičovňa, predaj a servis - všetko pod jednou strechou...

Jana Sopková - Metabo pps | webdesign 2008 copyright Marián Polek